rakovina může být vyléčena během několika vteřin

 
Ano v Technlogickém centrum pro spinou medicínu a energetiku v Boskovicích jsme vyvinuli technolgickou soupravu, která to skutečně umí. To co je na obrázku je skutečně pravda. Dokonce ani u toho nemusí být lékař.
Ono to bylo pravda již nějak kolem roku 1913 kdy rakovinu léčil Nikola Tesla během 5 minut. Vše e trochu jinak něž tvrdí medicína. Rakovina není nemoc, pouze zvýšená oxidace. Oxidace je tady dlouho, ale nebyla tak intenzivní. Z podstatnému zvýšení oxidace přispěl zcela nesmyslný provoz přenosových, distribuční sítí a elektroistalací.,To znamená, že organismus je eliminací oxidačních přetížen.
Z fyzikálního hlediska je oxidace odchod elektronů z tkáně nebo organismu. Potom řešením této situace je zábránění odchodu zmíněných elektronů nebo navrácení těchto elektronů. V podstatě se jedná o otočení magnetickýck momentů elektronů. Toto otočení skutečně trvá několik vteřin. Problém je to, že jde o manipulaci s spinovými vlnami. Spinové vlny medicína ignoruje. To znamená, že díky zvráceným medicinským technologiím je rakovina problém. Vyvinuly jsme přístroje, které to umí. Následují úvodní listy k návodu některým přístrojům.
 
 
Jde o to, že je tady technologie, jsou tady metody, ale občané se ničí