porovnání klasické medicíny s Medical Spintronickou

V porovnování se budeme zabývat rozdíly v medicínských technologiích. Po analýze jsme zjistili, že je vše v medicíně špatně.  Stav je již takový, že není jasné zda odborníci ve zdravotnicví nejsou postiženy neznalostí. Medical Spintronika je nový vědecký obor, který využívá existence magnetickým momentů k regeneraci organismu. Stávající medicína toto neakceptuje, což je hrubá chyba. Vznikají tak téměř neřešitelné situace.

Začneme u  stávající diagnostiky.  Medicína disponuje složitou a drahou technikou jako je například je CT, MRI, PET, CTPET,  atd. Jsou to přístroje na nic, jejich použití je problematické. Specialisté nás informují o nemocech, které nemáme. 

Uveďme příklad:

Lékař  mám sdělí, že výsledky vyšetření ukazují na to, že máme rakovinu. Je tady problém, který se jmenuje čas. Víme o minulosti, přítomnosti a budoucnosti. 

Minulost je pasé, nic se s ní nedá dělat, prostě už je pryč. 

Přítomnost je velmi krátký okamžik 

a budoucnosti se říká snění.

To znamená, že lékař nám dává informaci o minulosti. To znamená,  že nemám rakovinu, pouze jsem měl rakovinu. Takže  lékař většinou lže, ale protože je v lékařské komoře je v pohodě, neboť lékařská komora lhaní zastřešuje. 

Často často slyšíme: " Pan profesor říkal, že mám metastáze." 

Tady je třeba, aby si pan profesor nastudoval fyziku ze střední školy kde se bere čas. Pan profesor zaměnil minulost za přítomnost. To není slovíčkaření ale velmi nebezpečná situace. Většina  lidí bere lékaře jak kvalifikované pracovníka  tak té lži o rakovině uvěří a začně mluvit o tom, že má klient rakovinu. Ve skutečnosti  jde pouze o iluzy. Potom klient sní o budoucnosti, že má rakovinu a problémy jsou na světě. Lékař by měl vědět, že metastáce pokud jsou, lze z likvidovat do třech vteřit. Pokud tomu lékař nevěří, to je jeho problém. Měl ve škole dávat pozor.

Na následujících obrázcích je pracoviště, které dokáže mestázy zlikidovat do tří vteřin (za určitých podmínek).

Při pokusu srovat stávající léčbu atd. s Medical Spitronika nás chytne vztek.