nebezpečná tvrzení v časopisech

V některých časopisech bylo v poslední době několik tvrzení o zdravotních výhodách záporných iontů. Příklad může být WM magazín č. 193. Obsah článku je drastický.
 
 Autor články zřejmě nezná dostatečnně fyziku a medicínu. Ionty jsou moc velké , pak je nutné to vše převést na elektrony. Autor článku tvrdí o škodlivých účincích kladných iontů.Již 20 let se zabýváme přístroji pro medicínu. Naše zkušenosti a výsledky diagnostik jsou zcela opačné. Záporné ionty (záporné elektrony) tělu škodí neboť zvyšují oxidaci. Dodáváme tzv spinového asistenta, který dělá přesně něco opačného - vytváří venkovní eliminaci proti záporným iontům - elektronů.  Máme několik diagnostických zařízení kde se dá vše zjistit.
Pokud skutečnost srovnáme  výsledky s tabulkou, pak je zjištěná skutečnost zcela opačná. Na příklad únava. Rychlé zotavení zůsobují právě pozitivní elektrony.
 To můžeme doplnit zkušenostmi z provozu spintronické ordinace a s použitím spinových asistentů.
 
Technologické centrum pro spinovou medicínu a energetiku  Boskovice vážně upozorňuje, že pokusy terapií zápornými ionty je velmi nebezpečná a většinou vede, z  dlouhodobému hlediska, ke zhoršení zdravotniho stavu. Podobně to platí i s tzv. ionovým tunelem v jeskyňi na Slovensku. Pokud někdo z Vás takovou terapii podstoupil doporučujeme se nechat u nás diagnostikovat na americké soupravě Es Teck, kde asi za 5 minut zjistíte jak jste na tom z hlediska záporných elektronů a jak se to projevilo na vašem zdravotném stavu.
 
Na obázku je sestava, která likviduje záporné ionty a generuje kladné ionty s tím, že se klientům uleví.