medicínské a energetické impérium a napáchané škody

Dva velmi zajímavé obory ovládají imperia kde vládnou mafiáni nikoliv odborníci. V energetice mafiáni vyrábějí elektrickou energii i přesto, že dle přírodního zákona zachování energie žádnou energii nelze vyrobit, protože je zde stálá vesmírná energie, Podobně lékaři léčí přesto, že to v přírodé neexistuje. Muže regenerovat jedině imunitní systém konkretního organismu. Lékaři nás  vyléčí tak, že amputují prsa, nebo končetiny a tomu říkají léčení.
  Problém je v tom, že my pacienti na tyto finty mafiánů naletíme.
 
To jsou ukázky následky tzv. léčení. Ale to je imperium, které se domluvilo, že amputace je léčení, což nesmysl. Ale prosazuje se. Problematická je rakovina a tak dělají takové kroky proti rakovině jako jsou emise a s tím spojené prosazování elektromobilu. Málo kdo si uvědomuje, že elektromobil resp. pobyt v elektromobilu rakovinu způsobuje.
 
Obrázek dokumentují  umístění akumulátoru v automobilu, v podstatě posádka je nad akumulátory.
 
Kolem baterií i vodičů vzniká pole, které význačně posiluje oxidační záření Země, tedy odchod elektronů z tkáně a tím vytváří problémy organismu, včetně rakoviny.
 
Další problém jsou nabíjecí stanice:
Ty jsou napojeny na distibuční sítě, což je další zvýšení oxidačního vlnění Země. Z toho plyne poučení, že pro zdraví lidu jsou nejlepší automobily s naftovými motory i s emisemii.