.,Ikem vytváří nesmyslné projekty dokazující, že medicíně nerozumí

Zní to podivně, ale je to tak. Inforamaci o daném stavu zachycují následující obrázky.

Nová revoluční metoda je nesmysl, která má přinést "bílé mafiii" přinést další finanční prostředky, aby dále mohlo rozhazovat. Základem je zdokumentované pravidlo, že přenos krevního cukru do cílových tkání nejde prostřednictvím buněčné membrány za účasti inzulínu.  Přenos se uskutečňuje prostřednictvím spinových vln procesem, který se nazývá kvantovné tunelování a je bez účasti inzulínu. Problém cukrovky ve v tom, že daná molekula neprojde procesem kvantového tunelování, proto glukóza zůstává v krvi.

Máme tady informaci, že existují dvě glukózy, molekulárně přibližně stejné, ale jeden druh organismus přilímá a druhý ne. Tady si logicky klást otázku: Co když glukóza v krvi není právě ta, kterou organismus nepřijímá? Toto nikddo nezjišťuje, ale všichni popisují příčinu souvusející s inzlulínem.

K tomu  je potřeba říci následují: 

Stávající medicíny ignorují přítomnost spinových vln. Potom nelze jen tak zahodit myšlenku nebo možnost přenosu glukózy- prostřednitvím spinových vln. Problém  lze postavit  i tak, že přenos glukózy do koncových tkání není jinak možný než prostřednictvím spinových vln, tedy defakto pomocí teorie fyzikálního vakua. Potom blamavé teorie o inzulínu je třeba opustit a s tím také zázračné nové metodu IKEM. Ozáření laserem neřeší problém fyzikálního vakua (jeho znečištění).