co to je biorezonance

Bylo zdokumentováno, že všechny teorie o biorezonanci jsou na vodě. Neustále se hovoří, nebo píše, že patologické buňky vyzařují patologické frekvence elektromagnetického pole atd. Hovoří se zde o kvantové fyzice apod. Problém je v tom, že je to jinak.
 
Na obrázku vidíme schéma živočišné buňky a zde vidíme, že buňka obsahuje cytoplazmatickou membránu. Ta jednotlivé buňky odděluje od sebe. To znamená, že z fyzikálního hlediska je membrána fyzikální vakuum, to je prostor kde je přibližně  stejný počet levo i pravotočivých volných elektrotonů. To umožňuje oddělit jednotlivé práce buněk od sebe. To znamená, předem je vyloučeno, aby fyziologická, či  jiná buňka, něco vysílala. Spetrum elektromagnického pole, které se měří je pouze odraz elektromagnetického vlnění od  buněčné membrány. To ale není patologická frekvence. Pokud buňky nic nevyzařuje je potom také celá teorie na vodě. Jinak řečeno: bioreozance neexistuje. Potom takové výmysly jako jednička v biorezonanci jsou nesmysly. Velmi často se k obhajobě těchto výmyslů zneužívá Tesla nebo kvantová fyzika. To s danou problematikou nemá co dělat. Ba naopak, je to v přímém rozporu. Tesla ve svých pracech nebo referátech mluví o akáši, což je fyzikálni vakuum.
 
Takže pozor, biorezonance neléčí, protože neexistuje, pokud dochází k zlepšení zdravotního stavu, pak je to placebo efekt.