budujeme novou medicínu

Nemá cenu si nalhávat, klasická, ani alternativní medicína nefunguje, ani fungovat nemůže.

Ptáte se proč? Vysvětlíme!

Všichni chápeme, že je stroj času. Ten nás naučil rozlišovat minulost, přítomnost a budoucnost. Pro funkční medicínu je potřeba přítomnost a budoucnost. S minulostí se nedá nic dělat, takže je pro medicínu nepoužitelná. Tedy minulostí se nebudeme vůbec zabývat. Je to prostě všechno opačně. Stávající medicíny se převážně zabývají minulostí. Analýzy ukázaly, že to je hrubá chyba. To vychází z kvantové chemie. Ta tvrdí, že atomy, či molekuly se skládají s elektronů, a ty mohou mít částicový a vlnovný charakter. Vlnový charakter mohou mít elektrony, i částicový, ale je nemožný pouze částicový charakter. Z toho je zřejmé, že vlnový tvar elektronů patří budoucnosti, přítomnost se jeví jako částicový i vlnový charakter. A zde ta hrubá chyba stávajících medicín.

Máme zde obrázky z několika diagnostik, jako je ekg, CT a alternaitni diagnostika pomocí přístroje Oberon, imágo atd. Bohužel všechny přístroje zachycují stav v minulosti. Přítomnost je velmi krátká. Tyto inforarmace se nám přepisují do budoucnosti. Často slyšíme od klentů mám cukrovku, polypy na střevě nebo nádor na mozku. To ale není  pravda, protože existuje pouze informace z minulosti (jenom), ale objeví se v přítomnosti a programuje se budoucnost. Budoucnost je pouze vlnění. To znamená, že tvrzení, že mám cukrovku nastaví vlnění  tak, že v budoucnosti kdy bude i částicový stav budeme nadále cukrovku. Částicový tvar změníme, ale  vlnový nikoliv.
 
Proto je třeba přejít na jiný systém regeneace organismu.
 
Nový systém regenarace organismu
 
nový systém renerace organismu je založen na respektování přítomnosti spinových vln, vln, ktré jsou stávajícími medicínami ignorovány
 
Obrázky ukazují na skutečnost, v přírodě existují dva typy magnetických momentů (viz obrázek větší oranžové kuličky). Jeden magnetický moment je pravotočivý a druhý magnetický moment levotočivý. Když tyto magnetické momenty dáme k sobě, pak se vzájemně ruší  (na obrázku malé oranžové kuličky). Změnou polohy magnetických momentů je točivost levo točivá (červená malá kulička) nebo pravo točivá  (zelená malá kulička).
 )
Jiné znázornění situace.
 
To znamená, že organismus má k dispizici všechno, nemusí mít léky, potravinové doplňky a svým způsobem ani lékaře. Obrázky odhalují tajemnství oxidace a redukce.Pokud má organismus problémy, pak je to tím, že je snížena eliminace oxidačního pole, což zapříčíní odliv volných elektronů z tkáně, orgánu apod. Regenerace spočívá v tom, že oxidaci blokujeme změnou magnetický momentů. To se neudělá léky operacemi atd. ale snímačem pravotočivých elektronů.
 
Uvedeme demostranční příklad - diabetická noha (viz obrázek).
 
Postižená místa jsou místa kde selhala eliminace oxidačního záření. Tedy žádný inzulín ale regenerační proces skálající z někoka fází:
  • vytvoření ekvipotenciální roviny kde je dolní končetina umístěna,
  • generování pravotočivých elektronů do místa defektu.
  • vyvtvoření venkovní ochrany proti oxidačnímu záření Země.
 
ukázka spinového pracoviště